Sponsoreret af
Verifi-logo

Velkommen til Verifi som ny partner!

Verifi har ikke mange år på bagen, men er allerede en velvoksen størrelse med ambitioner om meget mere. De leverer kundespecifikke Business Intelligence og Analytics-virksomheder , der giver private og offentlige organisationer overblik og handlekraft.

Verifi bygger løsninger på blandt andet Microsoft Azure-platformen og Microsoft Fabric og er en anerkendt leverandør af TARGIT – også til kommunerne. Læs mere på Verifi.dk

Jeg er rigtig glad for at have fået Verifi med som partner i år, fordi matchet er perfekt. Verifi er eksperter i at omdanne komplekse data til klar, handlingsorienteret indsigt – en evne, der er mindst lige så vigtig på racerbanen, som den er i forretningsverdenen.

For Vbro Racing betyder samarbejdet helt konkret, at økonomien til årets første løb på Sturup Raceway er sikret og, at der også bliver råd til et meget tiltrængt sæt nye dæk til bilen.

Med blot 2 eller 3 flere sponsorer ombord er hele 2025-sæsonen sikret. Skal det være jer? Så læs med her: https://vbro-racing.dk/partnere/

Læs mere her: